Kolonie

Szkoła języków obcych Bacalarus| ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość| 846 391 516 790 747 373 | sekretariat@bacalarus.pl | Pon – Pt 10:00 – 18:00| FB YT

Kolonie

£0
Reviews:

Nasza oferta

Obóz językowy

 Bacalarus Zamość – kolonie i obozy językowe

Obóz językowy 2021

Coroczne kolonie językowe Bacalarusa to wakacyjna odsłona spędzania czasu, która może być dużo przyjemniejsza niż ta w ciągu roku. Z daleka od szkolnej ławki, w przyjemnej, letniej atmosferze możemy po angielsku bujać w obłokach nad morzem, w górach czy nad jeziorem…

 

To idealny sposób na podszlifowanie swoich umiejętności i słownictwa, by zaskoczyć nauczycieli w nowym roku szkolnym i zaimponować znajomym!

Szkoła języków Obcych Bacalarus w Zamościu

Poniżej prezentujemy Państwu ofertę obozu na wakacje w 2021 r.

Kąty Rybackie 2021

Zapraszamy w tym roku wszystkich chętnych w wieku 8 – 14 lat na wakacyjny obóz z językiem angielskim w Kątach Rybackich!

Gdzie: Kąty Rybackie (malownicza wioska na Mierzei Wiślanej)

Termin: 01 – 10.08.2021 r. (10 dni)
Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy “Eden”
Pokoje 2/3/4/5-os. z łazienkami + wifi
Całodzienne wyżywienie: 4 posiłki/dzień
pierwszy posiłek to obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni to śniadanie + prowiant w dniu wyjazdu
Cena: 1850 zł
obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, transport, program, opiekę pedagogiczną i medyczną

Ośrodek wypoczynkowy “Eden” znajduje się w odległości ok. 350 m od plaży, a do centrum miejscowości jest ok. 800 m. Na terenie “Edenu” (ok. 3 ha) znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, plac zabaw, a także przyrządy gimnastyczne do ćwiczeń. Dzieci będą mogły skorzystać ze stołu bilardowego oraz pograć w ping-ponga.

Niedaleko od ośrodka znajduje się rezerwat przyrody “Kąty Rybackie”, w którym ochronie podlega największa kolonia kormoranów w Polsce. Jest też stąd blisko do Muzeum Zalewu Wiślanego, w którym można zobaczyć wystawę związaną z historią szkutnictwa i rybołówstwa nad Zalewem Wiślanym.

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do sekretariatu szkoły, gdzie udzielamy szczegółowych informacji.

Kolonia językowa - program

Język angielski
Uczestnicy obozu zostaną podzieleni na grupy, zgodnie z poziomami zaawansowania językowego wynikającymi z otrzymanych zaświadczeń lub na podstawie testu kwalifikacyjnego. W trakcie obozu planujemy 10 godzin zajęć językowych – 2 x 50 minut dziennie każdego dnia z wyjątkiem 2 dni, kiedy planowane są całodzienne wycieczki.

 

Zapraszamy na żywe, interesujące zajęcia wymagające używania języka angielskiego! W ich trakcie uczestnicy będą m.in. ćwiczyć umiejętność konwersacji, poszerzą swoje słownictwo oraz będą tworzyć ciekawe projekty językowe.

 

Wycieczki:

 • całodzienna wycieczka do Gdańska
  Pobyt w Gdańsku rozpoczniemy od zwiedzenia Starówki, Długiego Targu, Pomnika Neptuna. Zobaczymy również zabytkowy Żuraw – zabytkowy dźwig portowy. Następnie poczujemy się jak piraci z Karaibów udając się na rejs „Czarną Perłą” na Westerplatte. Na zakończenie zwiedzimy w porcie w Gdyni znany statek “Dar Pomorza”.

 • całodzienna wyprawa do zamków krzyżackich w Malborku i Kwidzynie
  W Malborku zwiedzimy przepiękny i największy w Europie zamek krzyżacki oraz przejdziemy szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”. Rozwiązując zagadki i i zadania odkryjemy sekrety rycerzy zakonnych. W Kwidzynie zobaczymy wspaniały zespół katedralno – zamkowy Kapituły Pomezańskiej, tak malowniczy, że służył jako sceneria w kilku filmach

 • wycieczka do Krynicy Morskiej: latarnia morska, przystań jachtowa

 • wycieczki po najbliższej okolicy

Baner obóz językowy ze szkoły językowej Bacalarus w Zamościu

Ponadto

Ustanowimy prawa Posejdona – władcy mórz na obozie

Zajęcia sportowe

Zwiedzimy rezerwat kormoranów i Muzeum Zalewu Wiślanego

Gry terenowe m. in. poszukiwanie krzyżackich skarbów

Ognisko z kiełbaskami

Śpiewy pod gołym niebem

Morski chrzest obozowy

Plażowanie

Dyskoteki oraz mnóstwo świetnej zabawy i niespodzianek

Program może być modyfikowany w zależności od pogody i obostrzeń związanych z pandemią

 

Zgłoszenia udziału przyjmujemy w sekretariacie szkoły – mailowo (sekretariat@bacalarus.pl) lub telefonicznie (+48 84 639 15 16, +48 790 747 373)

 

Opłatę za obóz można wnosić ratach
I rata (wpisowe): 200 zł

II rata: 500 zł do 31.03.21

III rata: 550 zł do 31.05.21

IV rata: 600 zł do 30.06.21

Chcę jechać na obóz!

  Oferta kolonii językowych 2021 Bacalarus

  Baner obóz językowy ze szkoły językowej Bacalarus w Zamościu

  Reviews

  Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

  0 Rated 0 out of 0 Ratings
  5 stars 0
  4 stars 0
  3 stars 0
  2 stars 0
  1 stars 0