Językowa Akademia Malucha

Jesteśmy dla Ciebie Pon – Pt 10:00 – 18:00

Językowa Akademia Malucha

£0
Reviews:

Nasza oferta

Nasza oferta

Impulsem do utworzenia kursów dla najmłodszych byli rodzice naszych uczniów. Zadowoleni z postępów starszych dzieci zapytywali nas o zajęcia językowe dla przedszkolaków – tak powstała Językowa Akademia Malucha.
Zajęcia w bajkowych salach odniosły od samego początku duży sukces i dzieci biegły na nie z wielką radością. Nie bez powodu – nasze lekcje charakteryzują się bowiem dużą elastycznością metodyczną i są zaaranżowane tak, aby były ciekawe, dynamiczne i możliwie jak najbardziej urozmaicone.
Podczas zajęć wprowadzamy wiedzę na zasadzie zabawy, podczas której informacje są prezentowane i przetwarzane z użyciem nie tylko bodźców fonicznych, ale też wizualnych i ruchowych, co przyciąga uwagę uczniów w większym stopniu, niż przekaz jednokanałowy. Zabawa angażuje dzieci w sposób całościowy, wyzwala w nich pozytywne emocje i jest silnym motywatorem.

Dlaczego warto?

Okres wczesnego dzieciństwa to najlepszy wiek na naukę języków obcych, ponieważ umysł małego dziecka jest niezwykle chłonny, a ciekawość świata i ufność dodatkowo wzmacniają procesy poznawcze.
Dzieci w okresie przedszkolnym

bardzo interesują się otaczającym światem, nowe pojęcia w języku obcym poznają tak samo naturalnie jak w języku ojczystym

są otwarte, nie mają nabywanych w późniejszym okresie zahamowań, nie obawiają się popełniania błędów i chętnie podejmują próby komunikacji w języku obcym

mają bardziej elastyczny aparat mowy niż starsze grupy wiekowe i łatwiej przyswajają prawidłową wymowę i intonację. Jest to tzw. „okres bezakcentowy”, czyli bez wpływu akcentu języka ojczystego na wymowę w języku obcym

im wcześniej zaczynają naukę języka obcego, tym lepiej się z nim osłuchują i w sposób naturalny rozwijają strategię rozumienia wypowiedzi na podstawie kontekstu, bez potrzeby rozumienia poszczególnych słów

nie muszą martwić się o oceny, zajęcia językowe mają charakter zabawowy, więc nauka języka jest dla nich przyjemnym doświadczeniem, a to wzmacnia ich motywację, wpływa na lepsze wyniki w dalszej nauce i ogólny rozwój umysłowy

Zajęcia

Tygodniowy wymiar zajęć dla 3-latków to 2 x 40 minut. Dla 4, 5 i 6-latki wymiar zajęć to 2 x 50 minut.

Cena

Cena za zajęcia to 40 min. – od 10,66 zł do 13,33 zł, 50 min. – od 13,33 zł do 16,66 zł.

Rabaty

Dogodnie rozłożony miesięczny system płatności. 3-latki: od 72,53 zł do 90,66 zł, 4, 5 i 6-latki: od 90,66 zł do 113,33 zł miesięcznie.

Godziny

W ciągu roku w naszej szkole Bacalarus odbywają się 68 zajęć rocznie. Wielkość grupy to 8-12 osób.

Program

Ambitny program i solidne podstawy językowe w przyszłości.

Nauczyciele

Bacalarusowa kadra to około 50 lektorów, w tym także native speakerzy.

Zajęcia

Zajęcia w grupie czyli najlepsza forma nauki dla dzieci.

Rozwój

Monitorowanie postępów dziecka oraz lekcje otwarte.

Materiały

Bogate materiały dydaktyczne, które ułatwiają prowadzenie zajęć.

Gdzie jesteśmy?

Jesteśmy blisko Ciebie czyli w wielu szkołach na terenie Zamościa i okolic.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasza kadra to absolwenci uniwersyteckich wydziałów filologii oraz nauczycielskich kolegiów językowych.

Tryb stacjonarny,
online lub hybrydowy
(stacjonarnie + online)

Native speaker STORYTELLING

“Storytelling” to niezwykłe zajęcia, na których jeden z naszych native speakerów, przebrany za czarodzieja, opowiada dzieciom bardzo ciekawe historie i bajki. Dzieci słuchając tych opowiadań szybciej oswajają się z językiem i jego brzmieniem. Czynnie uczestnicząc w zajęciach np. poprzez odgrywanie scenek poznają nowe słowa i utrwalają ich znaczenie.

Zapis na kurs

Lekcja próbna

Egzaminy Cambridge

Formularz kontaktowy

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość

+48 790 747 373

+48 519 172 990

+48 846 391 516

  Reviews

  Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

  0 Rated 0 out of 0 Ratings
  5 stars 0
  4 stars 0
  3 stars 0
  2 stars 0
  1 stars 0

  Members

  Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

  Total number of students in course: