Zapisy

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 prowadzimy od 20 sierpnia do 20 września 2019 r. 

Można także do nas dołączyć w trakcie roku szkolnego

                   Jeżeli chcesz uczyć się języka obcego razem z nami to … zadzwoń, napisz lub wstąp do sekretariatu szkoły, a tutaj:

  • Nie uczyłeś się języka wcześniej, więc po uzyskaniu informacji na temat wszelkich interesujących Cię szczegółów dotyczących naszej szkoły oraz wybranego kursu, możesz zapisać się od razu – łatwo, szybko i bez stresu.
  • Jeżeli wybrany język, którego chcesz się uczyć, nie jest już dla Ciebie „całkiem obcy”, wówczas poprosimy Cię o napisanie testu kwalifikacyjnego (jednego z kilkunastu rodzajów przygotowanych na tę okoliczność) uwzględniającego Twój wiek oraz dotychczasowe umiejętności językowe. Test przekrojowo sprawdza poziom językowy kandydata poprzez sprawdzanie ogólnej znajomości struktur gramatycznych i leksykalnych. Zawiera zadania o zróżnicowanym stopniu trudności od poziomu elementarnego aż do  zaawansowanego.
  • Następnie umówimy Cię na krótką konwersację z lektorem, który kompleksowo oceni Twoje umiejętności językowe i uwzględniając Twoje potrzeby, dobierze najbardziej optymalną dla Ciebie grupę;
  • Teraz możesz już odetchnąć i zdecydować czy chcesz uczyć się razem z nami…

Postanowiłeś uczyć się w Bacalarusie?

    To cieszymy się z Twojego wyboru 🙂 i postaramy się nie zawieść Twoich oczekiwań!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną bezpośrednio po napisaniu testu – w ten sposób nie będziesz musiał przychodzić dwa razy.

 

Ochrona danych osobowych

• Administratorem pobranych w czasie rekrutacji Państwa danych osobowych jest Szkoła Języków Obcych BACALARUS z siedzibą przy ul. Jutrzenki 3 w Zamościu, tel.: 84 639 15 16, adres e-mail: sekretariat@bacalarus.pl. Przedstawicielem Administratora jest p. Marian Manastyrski.
• Głównym celem zbierania Państwa danych osobowych jest realizacja celów opisanych w umowie. Podanie danych jest konieczne w celu podpisania umowy i realizacji celów w niej zawartych.
• Na mocy przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Przy czym niektóre z przysługujących Państwu praw są ograniczone przepisami krajowymi.
• Dane udostępnione przez Państwa będą podlegały udostępnieniu jedynie instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Nie będą transferowane poza obszar naszego państwa.
• Jeżeli jest Pan/Pani naszym klientem i utworzyliśmy Pani/Pana dokumentację, mamy obowiązek przechowywania jej co najmniej przez okres 6 lat od dnia dokonania w niej ostatniego wpisu. Z zastrzeżeniem tego terminu, jeżeli dane były przez nas przetwarzane w celu dochodzenia roszczeń (np. w postępowaniach windykacyjnych) przetwarzamy dane w tym celu przez okres przedawnienia roszczeń, wynikający z przepisów kodeksu cywilnego. Po upływie w/w okresów Państwa dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.
• Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.

Rozwiń ▼Zwiń ▲
[recaptcha]
Pola oznaczone * są obowiązkowe!

Na skróty:

Od 23 lat przez języków świat – Ciebie też możemy poprowadzić do sukcesu!

Czytaj dalej...

Przygotowujemy do:

Szkoła Języków Obcych „Bacalarus”

ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość
tel. 84 6391516
kom. 790 747 373

sekretariat@bacalarus.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
od pon. do pt. 10.00 – 18.00

Dyrekcja

Dyrektor:
Gabriela Manastyrska

kom. 515 160 099
dyrekcja@bacalarus.pl

telc   advantage

Konto bankowe:

Santander Bank Polska
47 1090 2688 0000 0001 1676 4003

Formularz kontaktowy