Bezpłatna lekcja pokazowa

W lekcji aktywnie uczestniczą dzieci i rodzice

Dla rodziców niezdecydowanych i niepewnych tego, czy ich dziecko „dojrzało” do zajęć w grupie, czy nie jest za małe, czy będzie  się umiało skoncentrować i zaaklimatyzować, czy poradzi sobie z nauką, a wreszcie – czy będzie się czuło bezpiecznie, oferujemy bezpłatną lekcję pokazową.  Jest ona prowadzona  przez nauczyciela docelowego, więc rodzice  mają okazję  poznać zarówno jego, jak i  jego metody pracy z dziećmi, założenia kursu i stosowany podręcznik. Mogą też osobiście przekonać się, że zajęcia w tej grupie wiekowej są multisensoryczne i poza nauką języka,  wpływają na ogólny rozwój dziecka. Wszystkie niezbędne informacje przekazane będą  również w formie pisemnej w rozdawanych rodzicom  informatorach.

Choć podczas lekcji pokazowej i we wstępnym etapie kursu rodzic może uczestniczyć w zajęciach razem z dzieckiem, w kolejnych lekcjach zachęcamy rodziców do pozostawienia swoich pociech samych z nauczycielem i pozostałymi uczniami. Jak wykazuje doświadczenie, dzieci się wówczas znacznie lepiej aklimatyzują i aktywniej pracują.

O przebiegu zajęć i komunikatach dla rodziców można się dowiedzieć z wpisów na platformie Langlion, jak również podczas  „dwuminutówek” – krótkich spotkań z nauczycielem po zakończeniu każdej lekcji. Efekty nauki natomiast,  rodzice mogą poznać praktycznie podczas lekcji otwartych.

Na skróty:

Od 23 lat przez języków świat – Ciebie też możemy poprowadzić do sukcesu!

Czytaj dalej...

Przygotowujemy do:

Szkoła Języków Obcych „Bacalarus”

ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość
tel. 84 6391516
kom. 790 747 373

sekretariat@bacalarus.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
od pon. do pt. 10.00 – 18.00

Dyrekcja

Dyrektor:
Gabriela Manastyrska

kom. 515 160 099
dyrekcja@bacalarus.pl

telc   advantage

Konto bankowe:

Santander Bank Polska
47 1090 2688 0000 0001 1676 4003

Formularz kontaktowy