Półkolonie z Bacalarusem – jaka to była przygoda!

10 Sie 2018

Trudno w to uwierzyć, ale wakacje z Bacalarusem są już za nami! Wszystko co dobre szybko się kończy… I tak właśnie jest z naszymi półkoloniami. Ale cóż to była za świetna przygoda! Przypomnijmy sobie najlepsze momenty tej szalonej podróży dookoła świata z Vasco da Bacalarusem.
Meksyk? Sombrera i piniata – oto przepis na rewelacyjną zabawę! W Chinach odkryliśmy prawdziwego smoka i poradziliśmy sobie z jedzeniem pałeczkami:-). Sami zbudowaliśmy najprawdziwsze igloo – mimo, że temperatura była raczej afrykańska. Egipskie ciemności nie mają już dla nas tajemnic – żadna mumia nam nie straszna! Odparliśmy też każdy atak Wikingów i wzięliśmy udział w najprawdziwszych Igrzyskach Gladiatorów! I udowodniliśmy, że „Kochamy Cię, Polsko”.
I na tym nie koniec atrakcji! Wioska Gotów w Masłomęczu odkryła przed nami ciekawe tajemnice. Basen w Krasnobrodzie sprawił, że poczuliśmy się jak na egzotycznej wyspie;)
A żeby pozostać w formie i cudownie się bawić, nasza instruktorka tańca, La Dorota, pokazała nam podczas warsztatów jak zatańczyć do rytmów z całego świata.
Ach, no i bębny! Zajęcia z prawdziwymi afrykańskimi bębnami! Potrafimy sami zagrać cały utwór!
Podsumowanie i najbardziej rozrywkowy dzień półkolonii przypadł na Zarzecze. Takich śmiesznych konkursów i spektakularnej bitwy na wodne balony dawno nie było!
Półkolonie z Bacalarusem za nami…. Szkoda, ale rewelacyjne wspomnienia zostaną w nas na długo! Widzimy się znów już w kolejne wakacje!

Galeria

Poniżej oferta półkolonii 2018:

Na skróty:

Od 22 lat przez języków świat – Ciebie też możemy poprowadzić do sukcesu!

Czytaj dalej...

Przygotowujemy do:

Szkoła Języków Obcych „Bacalarus”

ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość
tel. 84 6391516
kom. 790 747 373

sekretariat@bacalarus.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
od pon. do pt. 10.00 – 18.00

Dyrekcja

Dyrektor:
Gabriela Manastyrska

kom. 515 160 099
dyrekcja@bacalarus.pl

telc   advantage

Konto bankowe:

Santander Bank Polska
47 1090 2688 0000 0001 1676 4003

Formularz kontaktowy