6 powodów, dla których warto wybrać naszą szkołę

East or West - BACALARUS is the BEST!

Chcesz nauczyć się języka obcego? Szukasz ciekawej i niebanalnej oferty? Oto 6 powodów, dla których warto wybrać Szkołę Języków Obcych Bacalarus:

  • Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Uczymy 6 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania. Nasze kursy są wielopoziomowe i skierowane do każdej grupy wiekowej – od juniora do seniora. Mamy też unikalną ofertę dla dzieci i młodzieży szczególnie zainteresowanej językiem angielskim – kursy English Explorers.
  • Odznaczamy się wysoką efektywnością nauczania. Nasi uczniowie osiągają wysokie wyniki w różnych konkursach, egzaminach i olimpiadach językowych. Uczestnicy kursów zdobywają także prestiżowe i honorowane na całym świecie certyfikaty Cambridge English, będące wyznacznikiem starannej edukacji językowej.
  • Od lat stawiamy na najwyższą jakość nauczania, niebanalne metody oraz nowoczesne technologie. Prowadzone przez nas zajęcia umiejętnie łączą naukę z zabawą, są atrakcyjne i nieszablonowe. Kładziemy nacisk na multisensoryczne nauczanie z wykorzystaniem tradycyjnych i nowoczesnych metod. Aktywne uczestnictwo w zajęciach nie grozi nigdy nudą i sprawia, że uczniowie szybciej i łatwiej przyswajają wiedzę.
  • Gwarancją sukcesu jest wyjątkowa kadra, w której skład wchodzą także native speakerzy. Nasi lektorzy tworzą zgrany zespół, który odznacza się nietuzinkowymi pomysłami na zajęcia, kreatywnością, zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem metodycznym. Są to pasjonaci, którzy uwielbiają swoją pracę, śledzą nowe trendy w nauczaniu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Są energiczni, kontaktowi, otwarci i spontaniczni. Nasi native speakerzy, Brytyjczyk Steve Taylor i Kanadyjczyk John Gliddon, ubogacają zajęcia z każdą grupą oraz zarażają entuzjazmem.
  • Zajęcia odbywają się w naszej własnej, nowocześnie wyposażonej siedzibie w centrum miasta. W szkole uczniowie i lektorzy korzystają z bezpłatnego Wi-Fi. Każda sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny, regularnie wykorzystywany na zajęciach. Oferujemy także uczniom oraz rodzicom klimatyczne zakątki, w których można odpocząć, poczytać książkę (podręczna biblioteczka), a w kawiarence wypić pyszną kawę i posilić się między zajęciami.
    Zajęcia prowadzimy zarówno w siedzibie, jak i w kilku szkołach podstawowych na terenie Zamościa i okolic, elastycznie dopasowując się do planów lekcji najmłodszych uczniów.
  • Nie samą nauką Bacalarus żyje. Każdego roku proponujemy dzieciom i młodzieży cieszącą się ogromnym powodzeniem ofertę wypoczynku letniego – obozy językowe oraz prowadzone na miejscu półkolonie. W trakcie roku szkolnego zapraszamy na różne imprezy i wydarzenia np. Explorers’ Day czyli Dzień Młodych Naukowców lub wspaniały bal karnawałowy. We współpracy z I LO w Zamościu prowadzimy także trwającą już 25 lat wymianę młodzieży z renomowanym Berthold-Gymnasium we Freiburgu (Niemcy).

Każdego dnia udowadniamy, że

EAST OR WEST BACALARUS IS THE BEST!

Na skróty:

Od 23 lat przez języków świat – Ciebie też możemy poprowadzić do sukcesu!

Czytaj dalej...

Przygotowujemy do:

Szkoła Języków Obcych „Bacalarus”

ul. Jutrzenki 3, 22-400 Zamość
tel. 84 6391516
kom. 790 747 373

sekretariat@bacalarus.pl

Godziny otwarcia sekretariatu:
od pon. do pt. 10.00 – 18.00

Dyrekcja

Dyrektor:
Gabriela Manastyrska

kom. 515 160 099
dyrekcja@bacalarus.pl

telc   advantage

Konto bankowe:

Santander Bank Polska
47 1090 2688 0000 0001 1676 4003

Formularz kontaktowy